Procedura zwrotu produktu

Postępowanie w przypadku zwrotu produktu:

Hej!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zwrotem towaru, zapoznaj się proszę z poniższą instrukcją:

 • Dokonując zwrotu możesz zrobić to we własnym zakresie lub skorzystać z naszego kuriera
 • przesyłając następujące informacje na adres zamowienia@wkdzik.pl:
  -Imię i nazwisko
  -numer zamówienia
  -pełny adres do odbioru wraz danymi kontaktowymi (adres e-mail i numer telefonu)
  -potwierdzenie zrealizowanego przelewu za nadanie kuriera, wygenerowane ze strony bankowości elektronicznej, w formacie pdf (możesz również wybrać opcję pomniejszenia kwoty zwrotu o koszt wysyłki – 10 zł, preferencję proszę wskazać w mailu)

  Należność można uregulować za pośrednictwem przelewu na poniższe dane:
  WK Sp. z o. o.
  26 2490 0005 0000 4600 4738 3294

  W przypaku zwrotu towaru we własnym zakresie, koszty wysyłki leżą po Twojej stronie i nie podlegają zwrotom. Poniżej zamieszczamy dokładne dane do wysyłki zwracanego towaru:
 • Zwrotu możesz dokonać w terminie 30 dni od daty odebrania zamówienia.
 • Odsyłane produkty należy zabezpieczyć przed transportem oraz zapakować wraz z paragonem i formularzem, który znajduje się poniżej.
 • W przypadku, gdy zgubiłeś paragon nie przejmuj się! Wystarczy że podasz nam numer zamówienia, a my odszukamy dokument w systemie.
 • Pamiętaj proszę, że jeżeli dokonujesz zwrotu to odsyłane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania. W innym przypadku produkty zostaną do Ciebie odesłane i będziesz obciążony dodatkowymi kosztami związanymi z wysyłką.
 • Zwrot środków zostanie zrealizowany tak szybko, jak to możliwe, nie później niż w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.
 • W przypadku, gdy przy zamówieniu została wybrana opcja „przedpłaty”, środki zostaną zwrócone na ten sam rachunek (chyba, że w formularzu wskażesz inny numer konta).

 

WK DZIK

ul. Mszczonowska 13

05-090 Janki

tel. 222 99 00 89

 

Jeżeli odeślesz produkt na adres naszego sklepu stacjonarnego(ul. Kopernika 23, 00-359 Warszawa), czas wymiany produktu znacznie się wydłuży.

FORMULARZ ZWROTU

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium