Twój koszyk
do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa dostawa od 300zł

Problem z pobraniem EBOOKa?

Problem 1.

Najczęstszym problemem jest brak aplikacji, która pozwoli na otwarcie formatu PDF. Świadczy o tym fakt, iż na iPhone plik książki to sklejka hieroglifów, a Android "Nie może otworzyć pliku."
Proponuję najpopularniejszy - Adobe Acrobat Reader


ANDROID
IPHONE


  Po zainstalowaniu aplikacji kliknij przycisk "Pobierz" ponownie. Po pobraniu wyświetli się 'okienko' w którym będzie można wybrać aplikację i tam wybieramy wcześniej pobrany Adobe Acrobat Reader

  Szybkie pobieranie:

  EBOOK - Fundamenty Treningu Siłowego.


  EBOOK - Fundamenty Odżywiania. Naucz Się Jeść.

   

  Problem 2. - raczej tylko Android

  Czasem bywa tak, że posiadamy poprzednio wspomnianą aplikację, ale telefon z różnych względów nadal nie chce nam wyświetlić pliku. Nie ma co szukać powodu zamieszania, lepiej od razu je rozwiązać. Zainstalowanie opcjonalnej przeglądarki plików powinno rozwiązać problem. :)
  W samej aplikacji musimy znaleźć plik, który zazwyczaj jest w folerdze 'Downloads' lub 'Pobrane/Pobieranie', a po jego wybraniu będziemy mogli użyć Adobe Acrobat Reader.

   

  ANDROID - ES File Explorer File Manager
  IPHONE - FE File Explorer: File Manager


  Szybkie pobieranie:

  EBOOK - Fundamenty Treningu Siłowego.

  EBOOK - Fundamenty Odżywiania. Naucz Się Jeść.

  Jeśli mimo to nie możesz pobrać książki napisz do mnie na instagramie: @typodmarketingu (tam jestem w stanie odpowiadać najszybciej) lub jeżeli nie masz insta - e-mail: [email protected]

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium